Qarabağ Gündəm Cəmiyyət Hadisə Siyasət Dünya Sağlamlıq Sosial-İqtisadi
Avropa Liqası: "Milan" və "Arsenal" evdə, "Napoli" səfərdə oynayacaq
Avropa Liqası
Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun görüşləri keçiriləcək.

"Report"un məlumatına görə, Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi "Qarabağ" Türkiyədə "Sivasspor"un qonağı olacaq. I qrupunun digər martçında "Vilyarreal" İspaniyada İsrailin "Makkabi" (Təl-Əviv) komandasını qəbul edəcək.

Turnirin iddialı komandalarından "Arsenal" İngiltərədə Norveç "Molde"sini qəbul edəcək. Londonun digər təmsilçisi "Tottenhem" Bolqarıstanda "Lüdoqorets"in qonağı olacaq.

İtaliya klublarından "Roma" Rumıniyanın ÇFR, "Napoli" Xorvatiyanın “Riyeka”, "Milan" isə Fransanın "Lill" komandası ilə üz-üzə gələcək.

Avropa Liqası

III tur

5 noyabr

A qrupu

21:55. “Roma” (İtaliya) – ÇFR (Rumıniya)

00:00. “Yanq Boyz” (İsveçrə) – MOİK (Sofiya, Bolqarıstan)

Xal durumu: ÇFR - 4, "Roma" - 4, "Yanq Boyz" - 1, MOİK - 1

B qrupu

21:55. “Rapid” (Vyana, Avstriya) – “Dandolk” (İrlandiya)

00:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Molde” (Norveç)

Xal durumu: "Arsenal" - 6, "Molde" - 6, "Rapid" - 0, "Dandolk" - 0

C qrupu

21:55. “Slaviya” (Çexiya) – “Nitsa” (Fransa)

21:55. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – “Bayer” (Leverkuzen, Almaniya)

Xal durumu: "Bayer" - 3, "Hapoel" - 3, "Slaviya" - 3, "Nitsa" - 3

D qrupu

21:55. “Benfika” (Portuqaliya) – “Reyncers” (Şotlandiya)

21:55. “Lex” (Polşa) – “Standard” (Lyej, Belçika)

Xal durumu: "Benfika" - 6, "Reyncers" - 6, "Lex" - 0, "Standard" - 0

E qrupu

21:55. PAOK (Yunanıstan) – PSV (Niderland)

21:55. “Omoniya” (Kipr) – “Qranada” (İspaniya)

Xal durumu: "Qranada" - 4, PSV - 3, PAOK - 2, "Omoniya" - 1

F qrupu

21:55. “Real Sosyedad” (İspaniya) – AZ (Niderland)

21:55. “Riyeka” (Xorvatiya) – “Napoli” (İtaliya)

Xal durumu: AZ - 6, "Napoli" - 3, "Real Sosyedad" - 3, "Riyeka" - 0.

G qrupu

00:00. “Lester” (İngiltərə) – “Braqa” (Portuqaliya)

00:00. “Zarya” (Ukrayna) – AEK (Yunanıstan)

Xal durumu: "Lester" - 6, "Braqa" - 6, "Zarya" - 0, AEK - 0

H qrupu

00:00. “Seltik” (Şotlandiya) – “Sparta” (Çexiya)

00:00. “Milan” (İtaliya) – “Lill” (Fransa)

Xal durumu: "Milan" - 6, "Lill" - 4, "Seltik" - 1, "Sparta" - 0

İ qrupu

21:55. “Sivasspor” (Türkiyə) – “Qarabağ” (Azərbaycan)

00:00. “Vilyarreal” (İspaniya) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

Xal durumu: "Vilyarreal" - 6, "Makkabi" - 6, "Sivasspor" - 0, "Qarabağ" - 0

J qrupu

21:55. “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “Tottenhem” (İngiltərə)

00:00. “Antverpen” (Belçika) – LASK (Avstriya)

Xal durumu: "Antverpen" - 6, "Tottenhem" - 3, LASK - 3, "Lüdoqorets" - 0

K qrupu

00:00. “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) – “Volfsberg” (Avstriya)

00:00. “Feyenoord” (Niderland) – MOİK (Moskva, Rusiya)

Xal durumu: "Volfsberq" - 4, MOİK - 2, "Dinamo" - 2, "Feyenoord" - 1

L qrupu

00:00. “Srvena Zvezda” (Serbiya) – “Gent” (Belçika)

00:00. “Hoffenhaym” (Almaniya) – “Slovan” (Liberec, Çexiya)

Xal durumu: "Hoffenhaym" - 6, "Srvena Zvezda" - 3, "Slovan" - 3, Gent - 0

Paylaş »
››› Erməni siyasətçi: “Azərbaycana 50 milyard dolların əvəzinə Zəngəzur veriləcək”
››› Azərbaycana qarşı siyasi qərar: Mxitaryana göz yuman UEFA "Qarabağ"ı cəzalandırdı
››› Ermənistan parlamentində dava düşüb - Video
››› Şuşada 2 min erməni əsgərin cəsədi... - Video
››› “Associated Press”in Ağdamdan reportajı: “Sanki 12 bal gücündə zəlzələ baş verib”
Son xəbərlər
Bütün xəbərlər »