Gündəm Cəmiyyət Hadisə Siyasət Dünya İdman Sağlamlıq Sosial-İqtisadi
Avropa Liqası: Bu gün daha 43 oyun keçiriləcək

Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin daha 43 oyunu keçiriləcək.

"Report" xəbər verir ki, Azərbaycan təmsilçisi "Neftçi" Bakıda "Qalatasaray"ı qəbul edəcək. Cütün qalibi növbəti raundda “Renova” (Şimali Makedoniya) - “Hayduk” (Xorvatiya) duelinin güclüsü ilə üz-üzə gələcək.

Avrokubokların təsnifat mərhələləri koronavirus pandemiyası səbəbindən bir oyundan ibarət olduğu üçün qalib komandalar növbəti mərhələyə vəsiqə qazanacaqlar.

17 sentyabr

Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi

16:00. “Kaysar” (Qazaxıstan) - APOEL (Kipr)

16:15. “Ventspils” (Latviya) - “Rusenborq” (Norveç)

17:30. “Renova” (Şimali Makedoniya) - “Hayduk” (Xorvatiya)

18:00. “Ararat-Armeniya” (Ermənistan) - “Fola” (Lüksemburq)

18:00. “Astana” (Qazaxıstan) - “Buduçnost” (Monteneqro)

18:00. “Teuta” (Albaniya) - “Qranada” (İspaniya)

19:00. “Linkoln” (Cəbəllütariq) - “Reyncers” (Şotlandiya)

19:30. “Kuopio” (Finlandiya) - “Slovan” (Slovakiya)

19:45. “Botoşani” (Rumıniya) - “Şkendiya” (Şimali Makedoniya)

20:00. “Bodo Qlimt” (Norveç) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)

20:00. “Höteborq” (İsveç) - “Kopenhagen” (Danimarka)

20:00. “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - “Tottenhem” (İngiltərə)

20:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Qalatasaray” (Türkiyə)

20:00. “Riterlay” (Litva) - “Slovan” (Çexiya)

20:30. “Olimpiya” (Sloveniya) - “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

20:30. “Flora” (Estoniya) - “Reykyavik” (İslandiya)

21:00. “Hibernians” (Malta) - “Fehervar” (Macarıstan)

21:00. “Laçi” (Albaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)

21:00. “Lokomotivi” (Gürcüstan) - “Dinamo” (M, Rusiya)

21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Kayrat” (Qazaxıstan)

21:00. “Sfantul” (Moldova) - “Partizan” (Serbiya)

21:00. MOİK (Bolqarıstan) - BATE (Belarus)

21:00. OFİ (Yunanıstan) - “Apollon” (Kipr)

21:00. “Konnah” (Uels) - “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan)

21:00. “Riqa” (Latviya) - “Tre Fiori” (San-Marino)

21:00. “Yurqorden” (İsveç) - “Europa” (Cəbəllütariq)

21:30. “İnter” (Andorra) – “Dandalk” (İrlandiya)

22:00. “Aris” (Yunanıstan) - “Kolos” (Ukrayna)

22:00. “Borats” (Bosniya və Herseqovina) - “Rio Ave” (Portuqaliya)

22:00. “Kukesi” (Albaniya) - “Volfsburq” (Almaniya)

22:00. “Pyast” (Polşa) - “Hartberq” (Avstriya)

22:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Milan” (İtaliya)

22:00. “Standard” (Belçika) - “Bala Taun” (Uels)

22:00. “Sileks” (Şimali Makedoniya) – “Drita” (Kosovo)

22:15. "Mura" (Sloveniya) - “Orxus” (Danimarka)

22:30. “Kolreyn” (Şimali İrlandiya) - “Motervell” (Şotlandiya)

22:30. “Vikinq” (Norveç) - “Aberdin” (Şotlandiya)

22:45. “Dunayska” (Slovakiya) - “Yablonets” (Çexiya)

22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Bazel” (İsveçrə)

22:45. “Servett” (İsveçrə) - “Reyms” (Fransa)

22:45. “Linfild” (Şimali İrlandiya) - “Floriana” (Malta)

23:00. “Topola” (Serbiya) - “Styaua” (Rumıniya)

23:05. “Honved” (Macarıstan) - “Malmö” (İsveç)

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk 3 oyunundan sonra Hollandiyanın "Villem II", Polşanın "Lex" və Farer adalarının "B36 Torshavn" komandaları növbəti mərhələyə yüksəlib.

Paylaş »
››› Paşinyan bir cümlə ilə Türkiyəyə qarşı bütün gizli planların üstünü açdı
››› Cəbhədə son vəziyyət: Ermənilərin itkilər verən “Legion” dəstəsi döyüşməkdən imtina edib
››› “New York Times”: “Erməni əsgərlərin cəsədləri həftələrlə ortada qalır, iy verir”
››› Fransız jurnalist Tərtər sığınacaqlarından yazıb - Foto
››› “WarGonzo” Qarabağdan qaçdı
Son xəbərlər
Bütün xəbərlər »